Reklamlar
Hizmetler Ve İnternet Reklamları
DMCA Sertifikası
Teknoloji haberleri
Teknoloji haberlerinden haberdar olmak isyorsanız, en son teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız, sitemizi ziyaret edin.

Güvenle Çalışan İşçiler, Ema Ayakkabı ile Mümkün


İş güvenlik ayakkabısı
kullanımı kadar seçimi de önemlidir. Ayakkabının, kullanılacak olduğu alana uygun özelliklere sahip olması ve o alanda meydana gelebilecek kaza risklerine karşı işçiyi koruyacak malzemeleri içermesi gerekir.

Ema Ayakkabı, işçilerin güvenliğini önemser ve onlara kullanım alanlarına uygun, üstün özellikli ayakkabı modellerini bir arada sunar.

1991 yılında doğmuş olan Ema Ayakkabı, iş güvenlik ayakkabısı sektöründe Türkiye öncüsü olmasının yanı sıra, günden güne kendini geliştirmesi ile birlikte, dünya pazarında kendine yer edinmiştir. Bugün sayısı 20’ yi aşan ülkeye iş güvenlik ayakkabısı ihracatı yapan firma, her geçen gün yenilenerek alanında dünya öncüsü olma yolunda ilerliyor.

Gerek mağazalarında gerekse internet sitesi üzerinden ürünlerini tanıtan ve satışını yapan Ema Ayakkabı, farklı özelliklerde ve farklı modellerdeki ayakkabıları şu şekilde kategorize eder:

-Hafif İş Ayakkabısı: Ultra hafif özelliğe sahip ürünlerdir. 1 çift hafif iş ayakkabısı ortalama 920 gram ağırlığındadır. Tüm sektörlerde kullanıma uygun ayakkabılardır. Bu ayakkabılar ile işçilerin hem güvenliği hem de konforu sağlanır. En çok tercih edilen hafif iş ayakkabısı çeşitleri; Gear SD – Delikli, HeklaStorma BD ve Taga BD Delikli’ dir.

-Kompozit Burun İş Ayakkabısı: Çelik burun iş ayakkabılarına oranla çok daha hafiftir. Darbeye ve baskıya karşı dirençlidir. Geniş kalıpları sayesinde her ayağa uyum sağlar. En çok tercih edilenler; Gear SD, Rock CD ve Teide BD’ dir.

-Kışlık İş Ayakkabısı: Kış aylarının yarattığı zorlu hava şartlarından ayakların korunmasını sağlar. Genellikle bot tipinde modelleri mevcuttur. Su geçirmez özelliğe ve kaymaz tabana sahiptir. Zorlu hava koşullarına maruz kalan işçilerin ayaklarını korur. En çok tercih edilen kışlık iş ayakkabısı çeşitleri; Vogue CD ve Etna BD’ dir.

-Yazlık İş Ayakkabısı: Bahar ve yaz aylarında sıcak havanın etkisiyle ayakların terlemesini engeller. Bu sayede ayaklarda koku oluşmaz. Ağırlıklı olarak sandalet tipinde ve delikli modeller bulunur.

-Elektrikçi Ayakkabısı: Elektriğe karşı yalıtımlı olması bu kategorideki ürünlerin en önemli özelliğidir.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.78805.8112
Euro6.50886.5348
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°
Takvim
Saat