Hizmetler Ve İnternet Reklamları

Adsense'den Kısa Zamanda Para Kazanmanın Yolu


Artık heskes adsense den çok daha hızlı zamanda ve çok daha fazla miktarda para kazanabilecek. Kurulucak bu eklenti ile hiçbir başka içerik mekanizmasına ihtiyacınız olmayacak.
İster rss kanalları isterseniz youtube video kanalından dilediğiniz kadar haber ve videoyu tamamen otomatik işleyen sistemimiz sayesinde kolay şekilde yapabileceksiniz.

Alttaki analiz raporlarına bakarsanız daha 2. ayı dolmadan adsense  den nekadar kazandığını görebilirsiniz. Bu bir başlangıçtır ve bunun gibi 100 lerce site oluşturabilirsiniz.
Gerisi hayal gücünüze kalmış


Arkadaşlar Şöyle bir wordpress eklentisi düşünün. RSS linkine sahip istediğiniz her siteden haber çeksin ve haber altına source şeklinde kaynak linkini eklesin. Tabi bu normal bir durum. Bu eklentinin farkı ise haberi rss deki şekilde özet değil de full olarak çekmesi. Hatta haber içindeki resimleriyle birlikte. Bir önemli özelliği ise , orijinal zaman işaretlenirse, çekilen haberi veri tabanına haberin yayınlandığı tarihte yani orijinal yayınlanma zamanı ile aynı şekilde girmesi.Yani haberi en son yazılanlarda görmezseniz korkmayın eski zamanda yayınlanmıştır.( İlk testlerimizde bizde çok şaşırmıştık. 2 saat önce kurduğumuz bir sitede rss den çektiğimiz bir haberi index aldırdığımızda 2 gün önce yayınlandı çeklinde gözükmesi bizi çok güldürmüştü :) ) Tabi bu durum her zaman aynen olacak diye bir kaide yok Google amca böyle görüyor diyelim şimdilik. Bu sayede sınırsız bir bot kullanmış gibi olacaksınız. cron özelliği ile 1 ile 60 dakika aralığı belirleyerek ister  1 siteden isterseniz de 20 ayrı  sitenin rss kanalından sitenize  haber veya farklı içerikler çekebilirsiniz. Her şey full otomatik şekilde işler.
DAHA BİTMEDİ....

Youtube' den video çekmek mi istiyorsunuz. Tek yapmanız gereken, istediğiniz videolarla alakalı anahtar kelimeleri tanımlamak ve zaman aralığını seçmek. Belirlediğiniz kategoriye otomatik olarak videolar sürekli eklenecektir. Farklı projeler  oluşturarak, ve farklı anahtar kelimeler ile ayrı ayrı kategorilere videolar çekebilirsiniz.

DAHA BİTMEDİ....

ezinearticles.com'u herkes biliyordur. Buradan makale çekmek mi istiyorsunuz?. Tek yapmanız gereken anahtar kelimelerini tanımlamak ve zaman aralığını seçmektir. Artık otomatik olarak makaleler, belirlediğiniz kategoriye çekilecektir.


DAHA BİTMEDİ....

Yukarıdaki özellikleri Amazon,clicbank,flicker,ebay ve spintax gibi sistemler içinde kullanabileceksiniz.

Eklenti dili İngilizcedir. İsteyen herkese ücretsiz olarak ilk kurulumu yapıyoruz ve 1 adet örnek çekim kanalı oluşturuyoruz. Cpanel sahiplerine cron zamanlamayı yapıyoruz. Bundan sonrası tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.
30 a yakın kurduğum otomatik rss mantığıyla çalışan sitelerimden bir örnek

http://ardnachrichten.com/

Tüm sitem kurulumu eklenti ile birlikte 99 TL dir..

Wordpress Otomatik Rss Eklentisi Alımı  İçin Lütfen iletişime geçiniz

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.85643.8718
Euro4.54804.5662
Sosyal Medya

Hava Durumu
Anlık
Yarın
13° 17° 13°
Takvim
Saat
Etiketler

Kurumsal Seo

seo paketleri

seo çalışması

seo hizmetleri

seo fiyat

google da birinci sayda

Reklam
Bumerang - Yazarkafe

DMCA.com Protection Status
Real Page Rank
onlinewebsatis.com Real PR onlinewebsatis.com value
IP Dünya Haritası
Teknoloji haberleri
Teknoloji haberlerinden haberdar olmak isyorsanız, en son teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız, sitemizi ziyaret edin.