Reklamlar
Hizmetler Ve İnternet Reklamları
DMCA Sertifikası
Teknoloji haberleri
Teknoloji haberlerinden haberdar olmak isyorsanız, en son teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız, sitemizi ziyaret edin.

Wordpress Otomatik Rss Eklentisi
Arkadaşlar Şöyle bir wordpress eklentisi düşünün. RSS linkine sahip istediğiniz her siteden haber çeksin ve haber altına source şeklinde kaynak linkini eklesin. Tabi bu normal bir durum. Bu eklentinin farkı ise haberi rss deki şekilde özet değil de full olarak çekmesi. Hatta haber içindeki resimleriyle birlikte. Bir önemli özelliği ise , orijinal zaman işaretlenirse, çekilen haberi veri tabanına haberin yayınlandığı tarihte yani orijinal yayınlanma zamanı ile aynı şekilde girmesi.Yani haberi en son yazılanlarda görmezseniz korkmayın eski zamanda yayınlanmıştır.( İlk testlerimizde bizde çok şaşırmıştık. 2 saat önce kurduğumuz bir sitede rss den çektiğimiz bir haberi index aldırdığımızda 2 gün önce yayınlandı çeklinde gözükmesi bizi çok güldürmüştü :) ) Tabi bu durum her zaman aynen olacak diye bir kaide yok Google amca böyle görüyor diyelim şimdilik. Bu sayede sınırsız bir bot kullanmış gibi olacaksınız. cron özelliği ile 1 ile 60 dakika aralığı belirleyerek ister  1 siteden isterseniz de 20 ayrı  sitenin rss kanalından sitenize  haber veya farklı içerikler çekebilirsiniz. Her şey full otomatik şekilde işler.
DAHA BİTMEDİ....

Youtube' den video çekmek mi istiyorsunuz. Tek yapmanız gereken, istediğiniz videolarla alakalı anahtar kelimeleri tanımlamak ve zaman aralığını seçmek. Belirlediğiniz kategoriye otomatik olarak videolar sürekli eklenecektir. Farklı projeler  oluşturarak, ve farklı anahtar kelimeler ile ayrı ayrı kategorilere videolar çekebilirsiniz.

DAHA BİTMEDİ....

ezinearticles.com'u herkes biliyordur. Buradan makale çekmek mi istiyorsunuz?. Tek yapmanız gereken anahtar kelimelerini tanımlamak ve zaman aralığını seçmektir. Artık otomatik olarak makaleler, belirlediğiniz kategoriye çekilecektir.


DAHA BİTMEDİ....

Yukarıdaki özellikleri Amazon,clicbank,flicker,ebay ve spintax gibi sistemler içinde kullanabileceksiniz.

Eklenti dili İngilizcedir. İsteyen herkese ücretsiz olarak ilk kurulumu yapıyoruz ve 1 adet örnek çekim kanalı oluşturuyoruz. Cpanel sahiplerine cron zamanlamayı yapıyoruz. Bundan sonrası tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.
Wordpress Eklenti fiyatı : 49 TL

İlk alan müşterilerimize Wordpress Piksel Efekt Eklentisi hediye edilecektir.

Örnek piksel efekt linki (hakkımızda yazısı bitiminde firma logosuna yapılan çalışmayı görebilirsiniz.)

http://walkertone.com/hakkimizda/


Wordpress Otomatik Rss Eklentisi Alımı  İçin Lütfen iletişime geçiniz


Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.03586.0600
Euro6.73446.7614
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°
Takvim
Saat