Reklamlar
Hizmetler Ve İnternet Reklamları
DMCA Sertifikası
Teknoloji haberleri
Teknoloji haberlerinden haberdar olmak isyorsanız, en son teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız, sitemizi ziyaret edin.

İnternet Reklam Paketi

Online reklamlar tarafında birçok reklam platformları vardır. Biz sizlere en kısa zamanda en fazla kişiye nasıl ulaşabilirsiniz ? Bu konuda sizlere  özel internet reklam paketi miz ile çözüm üretmeye çalışacağız.

İlk olarak ana hedefimiz olan google tarafında adwords tıklama bazlı reklamlar  ile başlayabiliriz. Adwords tarafında çalışma şekli tamamen yatırılan bütçe ve hedeflenen kelimelerin tıklama başı maliyeti ile gerçekleşmektedir. Bir reklam kampanyasına ,alakalı olarak sınırsız sayıda hedef kelime girilebilir. Girilen kelime sayısı ve bu kelimelerin aylık aranma rakamları, planlanan bütçeyi , planlanan zaman aralığında tıklatarak sitemizi yönlendirme şeklide yürüyecektir.Bütçe tarafı tamamen müşteri isteğine bağlıdır.

 

Örnek olarak:

Burada aylık ortalama 2000 TL bütçe yatırılır ise tıklama başı kelime maliyetlerine göre minimum 2000 ile maksimum 4000 kişi arasında son kullanıcı hedef siteye yönlenir.

 

 

 

SOSYAL MEDYA ÇALIŞMASI VE SOSYAL MEDYA PAYLAŞIM HİZMETLERİ

 

Sosyal medya tarafında ise müşterimizin facebook,twitter veya youtube video kanalı gibi platformlarda özel çalışmalar yaparak, yüksek sayıda hedef kitle ile sizleri buluşturuyoruz.

 

Facebook tarafında başlangıç olarak kurumsal bir facebook sayfa tasarımı yaparak çalışmamıza başlıyoruz. Sonrasında ise iki farklı kanaldan ilerleyerek sayfamızın beğeni sayısını arttırıyoruz.

İlk olarak resmi kanaldan ilerleyerek haber merkezli, çalışmalar yaparak hedef kitleyi amaçlayan reklamları başlatıyoruz.

  

 

 

İkinci kanalımız ise bize özel olan sanatçı bağlantılı hesaplarımız ile resmi kanaldan kat kat daha hızlı şekilde beğeni sayısını arttırıyoruz.

 

Facebook beğeni çalışması  bütçeleri müşteriye özel teklif ile verilmektedir.


Twitter tarafında da  yine aynı şekilde sanatçı bağlantılı hesaplarımız ile takipçi sayılarınızı arttırıyoruz.

Twitter takipçi çalışması  bütçeleri müşteriye özel teklif ile verilmektedir.


Youtube Kanalı abone çekimi ve video gösterim çalışmaları.

 

Youtube tarafında yeni kurallar gereğince artık firmaya özel kanal adı url alımı şartları değişmiş durumda. Bundan sonra belli sayıda video ve 500 abonesi olmayan hiçbir kanal özel url li kanala sahip olamıyor. Bu sebepten belirli sayıda video gösterimi ve belirli sayıda abone sahibi olmak şart olmuş durumda.  Ayrıca youtubede bir videonun organik olarak izlenme sayısının artması için  ilk başta o videonun belli bir izlenme sayısına ulaşmış olması gerekiyor. Bu sayıya ulaşan videoyu youtube otomatik olarak izlenen videolar arasında önermeye başlıyor ve videomuz kendiliğinden artışa geçiyor.

 

Biz sizler için özel animasyon videoları hazırlayarak, abone çalışması yanında videolara organik video izleme sayısına ulaştırıyoruz.

 

 Örnek video animasyon çalışmalarımız.

 

https://www.youtube.com/watch?v=KKTE4UYldNs

 

https://www.youtube.com/watch?v=62PcaXdQ8qQ

 

https://www.youtube.com/watch?v=zeGvi-TlPuQ

 

Youtube kanalı ve video çalışması bütçeler: Videola hazırlama ,Kanal Abone çekimleri,Video izlenme sayısı arttırımı bütçeleri müşteriye özel verilmektetir.

 

İÇERİK HİZMETLERİ VE  HABER ÇALIŞMALARI

 

Müşteri isteğine göre hedef kelimelerde makale çalışmaları yaparak online ortamlarda yayılımı geliştiriyoruz. Bundan sonrası ise bünyemizde bulunan Türkiye'nin güçlü haber sitelerinde haber yayını. Burada bütçe yayınlanacak siteye ve site adedine bağlı olarak değişmektedir. Fiyatlar 1 sitede yayın 30 TL den başlayan ve site büyüklüğüne göre 800 TL varan haber yayın fiyatlarımız vardır. Burada seçim tamamen müşterinin günlük kampanya seçim ve isteğine bağlıdır. Toplada 200 e varan network site ağımızda bütçeye göre plan yaparak yayın hizmeti veriyoruz.

  

 

Örnek olarak bizden 5000 TL lik bir haber yayını bütçesi isterseniz, ilk olarak yayınlanacak siteleri belirliyoruz. Sonrasında ise yayınlanacak site adedi kadar özel tanıtım makalesi yazıyoruz. Haber siteleri sadece özgün yazı kabul ettiğinden dolayı, her site için özel 200 ile 400 kelimelik tanıtıcı ve hedef kelimeye özel yazılmış seo makaleleri yayına alıyoruz. Bu çalışma ile marka bilinirliği üst düzeye ulaşıyor. Google tarafında hedef sitemiz oteriter sitelerden gelen tanıtım yazısı bazlı link çalışması ile yükselişe geçiyor.

 

 Örnek Haber Sitelerimizden Bazıları:

 

 

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.03586.0600
Euro6.73446.7614
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°
Takvim
Saat