Reklamlar
Hizmetler Ve İnternet Reklamları
DMCA Sertifikası
Teknoloji haberleri
Teknoloji haberlerinden haberdar olmak isyorsanız, en son teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız, sitemizi ziyaret edin.

Garantili Seo

Sitemiz içerisinde seo ile alakalı bir çok içerik bulabilirsiniz. Bu içeriklerde seonun ne olduğu ve nasıl yapılacağı konularında bilgi vermeye çalıştık. Seo çalışmasının ülkemiz içerisinde artık öyle bir hale gelmiştir ki liseden yeni mezun arkadaşların , biraz araştırma ve kitap okuyarak edindiği bilgiler ile iş yapar hale gelmiştir. Biz tüm seo çalışmalarımızı yaklaşık 10 yıllık deneyimimiz ile garantili seo mantığı ile yapıyoruz.  Garantili seo çalışmasında müşterimiz ile aramızda , belirlenen tüm kelimelerin ortalama hangi tarihler arasında ilk sayfaya getirileceği net olarak belirtilir.

Diğer bölümlerde anlatıldığı gibi , kelimeler rekabet oranları ve ilk sayfada bulunan rakip siteler detaylıca incelenerek  ortalama google ilk sayfa ya gelme tarihleri verilir. Verilen zamanlar genellikle 3 ay ile 6 ay arasında değişmektedir. Çalışma şekli olarak toplam bütçe belirlendikten sonra her ayın bütçesi peşin alınarak, çalışmaya başlanır.

Garantili seo çalışmasında müşterimiz ile aramızda yaptığımız sözleşme ile her şey sabittir. Başlangıçta tüm çalışmalarımızda olduğu gibi site içi optimizasyon çalışmaları ile tüm websitesi incelenerek tüm sayfalar arama motoru google'a uygun hale getirilir. Burada bizim yapacaklarımız yanında müşterimizin de üzerine düşen görevlerin yapılması istenmektedir. Buda tabi ki site içeriğinin daha güncel ve seo ya uygun şekilde girilmesidir. Son penguen ve panda güncellemeri gösteriyor ki tüm içeriğin akademik düzeyde olması ve gerçekten insanların yararlanacağı gerçek bilgiyi içermesi gerektiğidir. Müşterimiz bu yönde hareket ettiği sürece seo çalışmalarından maksimum başarı almaktayız ve söz verdiğimiz google ilk sayfada müşterimizin yerini almasını sağlamaktayız.

Diğer sözde uzman geçinen seo sitelerine baktığımızda genelde şu tür tabirler duyabilirsiniz. Biz gerçekçi teklifler veriyoruz ve ilk sayfa garantisi vermiyoruz. Bukadar basit bir bahane olamaz tabiki. İlk sayfa garantisi veremeyen bir seo uzmanı zaten gerçek uzman olduğu düşünülemez. Genelde verdikleri garanti sadece ilk aydan daha yüksek yerde olacağınızdır ki, buda zaten çok küçük bir çalışma ile görülecek bir durumdur.

Bizim buarada müşterilerimizden ricamız, anlaştıkları seo ajansından , yapılacak çalışmalar hakkında , özet ön bilgi istemeleridir. Bu bilgi ile verilen bütçenin nasıl değerlendirileceği aşağı yukarı ortaya çıkacaktır. Buna göre karar verilirse , gerçek seo çalışması ile kurumsal görünüme sığınılmış basit seo çalışması farkını görmüş olurlar.

Y.Toker
Seo Uzmanı

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.78805.8112
Euro6.50886.5348
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°
Takvim
Saat