Reklamlar
Hizmetler Ve İnternet Reklamları
DMCA Sertifikası
Teknoloji haberleri
Teknoloji haberlerinden haberdar olmak isyorsanız, en son teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız, sitemizi ziyaret edin.

Örnek internet rekları

İNTERNET REKLAMLARI

SEO ÇALIŞMASI

İnternet reklamlarında başlangıç olarak yapılacak ilk iş, SEO ve SEM çalışmasıdır. SEO, search engine optimization kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. Arama motoru optimizasyonu olan SEO'nun anlamı, web sitenizin belirlenen kelimelerle arandığında üst sıralarda yer almasını sağlamak için yapılan çalışmalar bütünüdür.


Burada sizlerle görüşerek hedef anahtar kelimeler belirliyoruz ve bu kelimelerin google gibi arama motorlarında ne kadar aranma hacmi olduğunu tespit ederek sizlere bu bağlamda zaman ve bütçe sunuyoruz.

Bütçe ve zaman : Belirlenen kelimeler incelendikten sonra verilir.

Ayrıca seo için en önemli unsurlardan biriside satış ve tanıtım yapılan sitenin SEO optimizasyonun yapılması ve arama motorlarına en uygun hale getirilmesidir.

Bütçe ve zaman: Hedef site incelenerek bütçe belirlenir. Maksimum 1 günde yapılır.

SEM ise searc engine marketing açılımı ile belirli meblağ ile arama motorları ve reklam kuruluşlarına tıklama ve gösterim karşılığı ödeme sistemi ile yapılan reklam türüdür. Burada yine müşteri ile görüşülerek hedef anahtar kelimeler gömülerek  aylık belirli bir bütçe ve zaman aralığında yaptığımız reklamdır.


Bütçe ve zaman : Burada bütçeyi tamamen müşteri belirler 

Örnek olarak: 1000 tl aylık bütçe google ye verilirse ve ortalama 0,40 kuruş gibi bir tıklama bedeli 1 ay süresince tanımlanırsa, aylık toplamda 2500 kişiyi sitemize çekmiş oluruz. Yani günlük 80 kişi civarı bu bütçe ile sitemize girecektir.

SOSYAL MEDYA TAKİP VE REKLAMLAR

Sosyal medyada müşterilerimiz için kurumsal sayfalar açarak istenmesi dahilinde , belir bir bütçe ile ay boyunca tüm takip,paylaşım ve iletişim durumlarını biz takip ediyoruz. Bu sayede sizlere müşteri kazanımı ve bunun yanında sosyal paylaşım sitelerinin gücü ile size ait olan sitenizin dünya ve ülke sıralamasını yükseltmiş oluyorsunuz. Bunun la birlikte facebook ta beğeni ve twitter da takip çalışması yapıyoruz.


 

Bütçe örneği :

  5.000 facebook üye çekimi : 840 tl   

20.000 facebook üye çekimi : 2250 tl

50.000 facebook üye çekimi : 3650 tl

 5.000 Twitter takipçi çekimi : 1680 tl

20.000 Twitter takipçi çekimi: 4500 tl

SOSYAL MEDYA TAKİP

Müşteri adına facebook, twitter,linkedin,pinterest, delicious gibi dünya üzerindeki toplamda 20 ayrı sosyal medya hesapları eklenerek hergün paylaşımla takip çalışması

 650 tl

YOUTUBE VİDEO KANAL HESABI OLUŞUMU VE TRAFİK ÇALIŞMALARI

 

Sizin web sitenize uygun isimde youtube kanal hesabu oluşturduktan sonra, istediğiniz videoları ekliyoruz ve video gösterim sayısı artımı, youtube kanal abone çalışması ve bunun

yanında video beğeni sayısı arttırma çalışması yapıyoruz. Siz sadece hedef videoyu gösteriyorsunuz biz istediğiniz sayıda tıklama ve beğeni çalışmaları yapıyoruz.

Bütçe:
10.000 Youtube video gösterim  sayısı  140 TL
30.000 Youtubevideo gösterim  sayısı  280 TL
100.000 Youtube video gösterim  sayısı  540 TL
 

 

WEB SİTE MÜŞTERİ YÖNLENDİRME,

BANNER VE TRAFİK ÇALIŞMALARI

İnternet sektöründe iki farklı müşteri vardır.

1- Müşteri ihtiyacı olup reklam veren,

2-Websitesine trafik ihtiyacı duyan,

Biz iki çalışmayı birden yapıyoruz..


MÜŞTERİ KAZANIM:

İlk olarak anlaşmalı sitelerimizde özel banner ve link reklamları ile müşteri kazanım çalışmalarına başlıyoruz.

Aylık 15.000 ile 60.000 arasında veya özel anlaşılan rakamlarda müşteri  yönlendirme yapılır.

Bu sayede müşteri  kazanımı ve arama motorlarında hızlı bir yükseliş trendine gireceksiniz.

Bütçe:

Aylık 15.000 ziyaretçi gönderimi: 340 tl

Aylık 30.000 ziyaretçi gönderimi: 550 tl

Aylık 60.000 ziyaretçi gönderimi: 900 tl

Aylık anlaşmalı sayıda ziyaretçi gönderimi: özel fiyat

WEB SİTE TRAFİK:

Yurtiçi ve yurt dışı network gruplarımızla ister 10.000(On Bin) isterseniz de 1000.000(Bir Milyon) Kişiyi sitenize çekerek  gerçek trafik sağlıyoruz. Bu sayede müşteri ve aynı zamanda sitenize büyük ölçüde trafik geldiğinden dolayı, arama motorlarında en üst seviyelere çıkıyorsunuz. 

Not:  Bu çalışmada müşteri kazanımı yoktur. Gelen ziyaretçiler yurt dışı kaynaklı olduğu için siteyi gezip çıkarlar.

Bütçe:

Aylık 30.000 ziyaretçi gönderimi: 150 tl

Aylık 100.000 ziyaretçi gönderimi: 340 tl

Aylık 500.000 ziyaretçi gönderimi: 1220 tl

 

BACKLINK ÇALIŞMASI  

Backlink bir anlamda sitenizi başka sitelerin önermesi durumudur. Bu önerme uzman seo makaleler ile yapılır. Bu makaleler içine gizlenen linkler ile siteye yönlendirme yapılır. Ayrıca sizin sitenizin linklerini diğer sitelerde gören arama motorları, siteni üst sıralara taşır. Bu mantıkta ne kadar çok baclinkiniz olursa siteniz o kadar üst sıralara taşınır ve o kadar çok ziyaretçi gelir.


100 Wiki Sözlük Tanıtımı

10 Özgün Makale ile 100 Forum Tanıtımı

20 Blog Tanıtımı + 20 Pinterest Backlink

50 Türkçe Blogspot Tanıtımı

250 Resimden Flickr Backlink

395TL

DEMO ÇALIŞMA TALEP EDEBİLİRSİNİZ

ANA SİTEYİ DESTEKLEYEN YARDIMCI WEB SİTELERİ KURULUMU

 

Web sitenizi destekleyen, istediğiniz konularda haber kategorileri oluşturacağımız web siteleri oluşturuyoruz ve bot adını verdiğimiz

programlar ile sizin belirlediğiniz konuda haberleri ünlü web sitelerinden otomatik olarak çekilecek şekilde ayarlıyoruz. Tek yapmanız gereken bize hangi kategorilerin olmasını istediğinizi söyleyin ve kaç haber anlaşması istediğinizi belirtin otomatik sistemimizle

destek websiteleriniz kendi başına büyüsün. Hiç bir müdehale yapmanıza gerek kalmadan günün belirli saatlerinde haberler çekilsin.Web siteleri büyüdükçe size ait reklam ve tanıtım mecraları oluşsun.

 

Yapılması gerekenler:

1: alan adı alımı

2: hangi kategorilerde olacağının belirlenmesi

3: günlük kaç haber çekimi yapılacağı

4: kaç aylık haber çekimi yapılacağının belirlenmesi

 

Bütçe:

5 ayrı haber sitesi kurulumu + 5 kategoride + hergün ayrı kategorilere 5 er haber olmak üzere  toplamda 25 haber çekimi  Aylık 950 TL

10 ayrı haber sitesi kurulumu + 5 kategoride + hergün ayrı kategorilere 5 er haber olmak üzere  toplamda 25 haber çekimi  Aylık 1750 TL

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.03586.0600
Euro6.73446.7614
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°
Takvim
Saat