Reklamlar
Hizmetler Ve İnternet Reklamları
DMCA Sertifikası
Teknoloji haberleri
Teknoloji haberlerinden haberdar olmak isyorsanız, en son teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız, sitemizi ziyaret edin.

Seo Hizmeti

Seo Hizmeti 

                 İnternet üzerinden çeşitli kanallarla, web siteniz üzerinden, sosyal medya ve paylaşım siteleri üzerinden, youtube gibi video web sitesi üzerinden marketing yapıyorsanız, kendinizi, hizmetinizi, imalatınızı, fabrikanızı veya işyerinizi tanıtıyor, pazarlıyor ve bu kanallarla size sipariş gelmesini, sizden hizmet alınmasını ve sizi aramalarını istiyorsanız arama motoru optimizasyonu hizmeti alma durumundasınız. Tabi eğer kendiniz bir seo uzmanı değilseniz. Size, seo uzmanı değilseniz, kapsamlı arama motoru optimizasyonu çalışmalarını, arama motoru pazarlama tekniklerini, arama motoru uyumlu web sitesi tasarlama hizmetlerini, bu konuda editörlük ve danışma hizmetlerini içeren seo hizmetimizi sunarız.

                Seo hizmeti  başlıca yedi ana kategoride sunuyoruz. Bunlar; on page seo hizmetimiz, yani, sayfa içi optimizasyonu çalışmamız, backling profili inceleme ve temizlik hizmetimiz, rakip analizi hizmetimiz, Pazar araştırması hizmetimiz, yani, sizin için uygun anahtar kelime seçimi çalışmamız, içerik geliştirme hizmetimiz, link inşası hizmetimiz ve kontrol ve raporlama hizmetimizdir.

                Tam bir seo çalışması üstlendiğimizde ilk yapacağımız çalışma her zaman için web sitenizde site içi optimizasyonunuz olmaktadır. Günümüz seo şartlarında bir web sitenizin olması seo çalışmalarının olmazsa olmazıdır. Seo kurallarına göre mevcut web sitenizi inceleriz, eksik ve hatalarınızı gideririz, bir web siteniz yoksa seo çalışmalarımıza uygun size bir web sitesi kurarız. Web sitenize gelen linkleri ve web sitenizden verilen linkları, yani backlinklerinizi inceleriz. Web sitenize yönlendirilen veya web sitenizden yönlendirilen kalitesiz backlinkler yerine bağlantıları uygun verilmiş, doğru anahtar kelimelerle ulaşılabilen yeni backlinkler tasarlarız.
                Rakip analizi seo çalışmalarımızın en önemli bölümüdür. Sizin için doğru rakibi belirleriz ve bu her zaman yapılan aramalarda sizin önünüzde yer alan firma da olmayabilir. Agresif ve illegal yollarla önünüze geçen firmaları sizin rakibiniz olarak kabul etmiyoruz. Doğru rakibiniz, başarılı web sitesi tasarımı, altyapısı ve içeriği ile kullanıcıların çoğunlukla tercih ettiği firmadır.

                Pazar araştırması da, yani, rakiplerinizin seo çalışmaları sonuçlarını inceleyerek sizin için vurucu ve ilgi çeken anahtar kelimeleri bulma kullanma çalışmamız da en az rakip analizi kadar önemli bir çalışmadır. Sizin için satışınızı yaptıracak sizi bulduracak ve size kullanıcıyı yönlendirecek vurucu anahtar kelime sayısının  en az iki kelime olduğunu tecrübemizle biliriz.

                Web siteniz için içeriği sizin her şeyinizdir. Arama motorlarının algoritmaları sürekli değişir ve gelişir. Tek değişmeyen arama motorlarının web sitelerinin içeriklerine verdiği önemdir. Zengin, özgün ve güncel içerikli web siteniz için çalışırız.

                Link inşası sizin için yukarıdaki planlamaları ve uygulamaları gerçekleştirdikten sonra yapacağımız çalışmadır. Ekibimizdeki uzmanlarımız, sizin için, son derece doğal, sosyal medyaya ağırlık veren, markanızı veya hizmetinizi, ticari erişilebilirliğinizi yükseltecek linklerinizi inşa eder ve bunu titizlikle ve son derece düzenli olarak yapar.

                Web sitenizin de sağlığı ve işlerliği bozulabilir. Buna sebep de, iyi bir seo çalışması sonucu oluşturulmuş web sitelerinin kötü maçlı ve agresif seolar ile anti seoların saldırısını üzerine çekmesidir. B unu durdurmamız mümkün değildir ama bu tip bir saldırıyı fark eder etmez, zamanında fark ederek, saldırının hasarlarını düzeltiriz ve etkilenmezsiniz.

                Seo çalışmalarımızda raporlama hizmetimize çok önem veririz. Çünkü seo çalışması anlık değil uzun soluklu bir çalışmadır. Web siteniz için yaptığımız tüm çalışmaları anlık olarak raporlarız. Bu raporlar sizi rahatsız edecek şekilde gerçekleşmez ve sistemde hem sizin hem de bizim erişebildiğimiz ortak bir platform üzerinden yapılır.

                Bu kadar kapsamlı bir seo çalışması yaptıracağınız firmanın da konusunda uzman olmasını istersiniz ve bu da doğaldır. Bizi seçmeden önce bize şu soruları sormanızı rica ediyoruz: Referansımız var mı? Ücretlendirmeyi nasıl yapıyoruz? Ne tür yöntemler kullanıyoruz? İllegal yöntemler hakkında ne düşünüyoruz? Editör takımımız var mı? Bilgilerinizi nasıl koruyoruz? Ve benzeri gibi.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.03586.0600
Euro6.73446.7614
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°
Takvim
Saat