Reklamlar
Hizmetler Ve İnternet Reklamları
DMCA Sertifikası
Teknoloji haberleri
Teknoloji haberlerinden haberdar olmak isyorsanız, en son teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız, sitemizi ziyaret edin.

Kurumsal Seo

Kurumsal Seo

Seo  yani arama motoru optimizasyonu günümüz teknolojisinin vazgeçilmez işlerinden birisi haline geldi. Arama motoru optimizasyon çalışmaları konusunda inanılmaz bir rekabet ortamı ve farklı bir iş ortamına sahiptir. Çünkü seo konusunda birçok kişi uzman adıyla piyasada iş yapmaktadır ve hedef siteyi tehlikeli durumlara sokma durumları vardır. Seo profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Son google güncellemelerine bakılır ise , google botları yapay zeka mantığı ile web sitesini incelemekte ve google kriterlerine uymayan her türlü yapıyı tespit etmektedir.

Bir web sitesinin organik anlamda seo çalışmaları ile ilk sayfalara çıkmak için tamamen google kriterlerine uygun şekilde çalışılması gerekmektedir. Amatör veya illegal seo çalışmaları kısa zamanlı, göstermelik yükselmeler gösterse de hiçbir zaman uzun zamanlı olmayacaktır. Hatta yapılan seo çalışmasına göre google nin geri sayfalarına atma gibi (-500,-900 gibi) küçük cezalar veya sandbox gibi 1 yıl google de görünmeme gibi büyük cezalarına çarptırılma durumu ortaya çıkacaktır.

Bu durumda kurumsal seo düşüncesi ile yaklaşılarak seo işine daha profesyonel bir bakış açısı şarttır. Amatör ellerde bir web sitesi çok risk durumlara düşme tehlikesi içindedir.

Kurumsal seo da  firmaların genel amacı ticarettir. Bu büyük boyutta ithalat veya ihracat, küçük boyutta online e-ticaret ile kendini göstermektedir. Böyle olunca yapılan hizmetin karşılı sonucunda müşterilerimiz büyük kazanca ulaşabiliyorlar.

Basit mantıkta anlatmak gerekirse, aylık aranma kapasitesi 50.000 olan bir anahtar kelimede ilk sayfada olan bir web sitesi , bu rakamın %5 ila %60 ı arasında bir kapasiteyi kendine çekecektir. Minimum rakamlarda düşünülürse, ilk sayfada olan bir web sitesine bu kelimeden 2500 minimum müşteri gelecektir. Ve bu gelen müşteriler hiç bir ayrı reklam almadan tamamen organik aramalardan gelen birebir konu ile alakalı müşterilerdir. Buda müşterilerden maksimum fayda sağlama anlamı taşımaktadır.

 Bu işlemi google adwords reklamları  aracılığı ile yaptığımızı düşünelim. Buradaki bütçe minimum 2500* TIKLAMA BAŞI MALİYET = 1500TL ile 5000 TL aylık masraf çıkacaktır. Oysaki kurumsal seo ile geldiğiniz durumda  aylık sınırlama yoktur. Gelen trafik tamamen organik müşteri ziyaretidir.Rakamlar minimum oranlarda düşünülerek başarıyı size gerçek oranda göstermek amaçlıdır. Daha yüksek rakamlardaki reklam gelirlerinin ne kadar yüksek olacağı sizin hayallerinize bırakıyoruz.

ÜCRETSİZ KURUMSAL SEO RAPORU...

Başlangıç olarak web sitenizin google optimizasyon durumuna bakarak tüm kriterlere göre +- rapor hazırlıyoruz.

Sonrasında ise web siteniz ile alakalı web dünyasından size verilen linkleri ( Backlink) inceliyoruz.

Son olarak da web sitenize ait ilk sayfaya gelmek istediğiniz kelimelerin aylık aranma ve rekabet oranlarını çıkartarak size maksimum fayda sağlayacak kelimeleri tespit edip size seo ( Google da ilk sayfaya gelme) teklifi yapıyoruz.

http://www.onlinewebsatis.com


Yorumlar - Yorum Yaz
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.03586.0600
Euro6.73446.7614
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°
Takvim
Saat