Hizmetler Ve İnternet Reklamları

E-TİCARET YAZILIMI

Sunucu Bağımsız

Kendi sunucunuzda kullanın

O.W.S yazılımını dilerseniz kendi sunucunuzda dilerseniz tamamı Cisco Firewall ile korunan O.W.S sunucularında kullanabilirsiniz. Kendi sunucunuzda kullancağınız yazılım sınırsız süre lisanslıdır ve yıllık ödemesi (teknik destek) opsiyoneldir.

Ödeme Seçenekleri

Farklı ödeme seçenekleri

O.W.S yazılımda müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü standart olarak gelir. Herhangi bir modülü aktif etmeniz sadece birkaç saniyenizi alacaktır. Modül kurulumlarında tüm sorularınızda teknik destek alabilirsiniz.

XML Entegrasyon

 

O.W.S yazılım ile  bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML/Excel çıktı dosyalarını aktif ederek fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alabilirsiniz. (xml entegrasyon üst paketlerde mevcut olup, 2 ad ücretsiz üst miktarlarda ücretli yapılmaktadır.)

 

XML Çıktıları

9 Firmanın hazır XML Çıktı desteği

En düşük O.W.S yazılım paketinde dahi, 9 XML Çıktı desteğinden yararlanabilirsiniz. Yönetimi panelinizdek aktif edebileceğiniz XML çıktı desteğiniz ile fiyat karşılaştırma sitelerinde aynı gün yerinizi alabilirsiniz..

Facebook Desteği

Ürünlerinizi Facebook'ta Listeleyin

O.W.S yazılım  paketinize opsiyonel olarak Facebook Application desteğini ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi aynı gün içerisinde Facebook sayfanız içerisinde listeleyebilir, çok düşük maliyet ile ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Promosyonlar

Farklı Promosyon seçenekleri

O.W.S yazılım'da birçok farklı promosyon / kampanya desteği bulunur. Ör; Sitenizde min. 120 saniyeden geçiren bir kullanıcıya promosyon teklifi sunabilir, XYZ kampanya kelimesi ile gelen / siteye ziyaretçi getiren / yorum yazan kullanıcıların hesaplarına otomatik puan yükleyebilirsiniz.

 

Kullanıcı Daveti

Otomatik toplu davet desteği.

Site üyeleriniz sadece kullanıcı adı ve şifresini girerek Hotmail, MSN, Gmail, Yahoo, Mynet, Facebook, Friendfeed, Twitter, Xing, Hi5 hesaplarındaki kayıtlı e-posta adreslerine davet mesajı gönderebilir, kazandırdığı üyelerden puan kazanabilirler.

GittiGidiyor Servisi

Ürünleriniz tek tuşla GittiGidiyorda

O.W.S yazılım ile  GittiGidiyor entegrasyonu yüklü olarak gelir. GittiGidiyor kategori bilgisini tanımladığınız ürünleri tek tuşla GittiGidiyor sitesinde listeleyebilirsiniz.

Hep Güncel

Yazılımınızı kolayca güncel tutun

O.W.S yazılım satın aldığınız ana sürüm boyunca güncelleme dosyalarını bir ücret ödemeden alırsınız. Alığınız dosya içerisindeki direktifleri uygulayarak azami 5dk içerisinde güncel sürüme geçiş yapabilirsiniz.

 

Güçlü SEO Desteği

Arama motorlarında üst sıralara çıkın

O.W.S yazılım 'da standart gelen google sitemap XML desteği ile hiçbir ürününüz google'ın gözünden kaçmaz. Arama Motoru optimizasyonu yapılan her O.W.S yazılım  sayfası için ayrı Meta Keywords-Meta Description girebilirsiniz.

E-Bülten Gönderimi

Kolayca Toplu E-Posta gönderin

O.W.S yazılım  ile e-bülten/site üyelerine toplu mesaj atabilir, gönderim istatistiklerini yönetim panelinizden takip edebilirsiniz. Dilerseniz elinizdeki e-posta listesini tek adımda listenize ekleyebilirsiniz.

E-posta Raporları

Tüm e-postalara arşivine ulaşın

O.W.S yazılım  panelinden klasik e-posta raporlara artı olarak siteden gönderilen e-postaların durum ve içeriklerini görüntüleyebilirsiniz. Böylece sunucunuzdaki bir problemden dolayı hiçbir e-posta'yı kaçırmamış olursunuz.

 

SMS Gönderimi

Sipariş adımlarını hemen ulaştırın

O.W.S yazılım  ile opsiyonel olarak müşterilerinizin sipariş durumlarını SMS ile bilgilendirebilir, toplu SMS gönderebilir, gönderdiğiniz SMS raporlarını gerçek zamanlı yönetim panelinizden takip edebilirsiniz.

Hergün Tek Ürün

Günün fırsatlarını sunun

O.W.S yazılım  ile dilerseniz çoklu ürün, dilerseniz hergün tek veya birden fazla ürün tipide satış yapabilirsiniz. İlgili ürün(ler) sadece sizi belirttiğiniz süreler içerisinde satın alınabilecektir.

Detaylı İstatistikler

Klasik istatistiklerden fazlası

O.W.S yazılım yönetim paneli üzerinden klasik e-posta istatistiklere artı olarak illerin, kullanıcıların, ödeme yapılan bankaların cirosuna iki tarih aralığı üzerinden grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.85643.8718
Euro4.54804.5662
Sosyal Medya

Hava Durumu
Anlık
Yarın
13° 17° 13°
Takvim
Saat
Etiketler

Kurumsal Seo

seo paketleri

seo çalışması

seo hizmetleri

seo fiyat

google da birinci sayda

Reklam
Bumerang - Yazarkafe

DMCA.com Protection Status
Real Page Rank
onlinewebsatis.com Real PR onlinewebsatis.com value
IP Dünya Haritası
Teknoloji haberleri
Teknoloji haberlerinden haberdar olmak isyorsanız, en son teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız, sitemizi ziyaret edin.